O mnie

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt: posiadam certyfikat EAGT (European Assiociation for Gestalt Therapy), ukończyłam szkolenie w Instytucie Gestalt w Krakowie. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a także warsztaty tematyczne z dziedziny psychoedukacji i rozwoju osobistego.
W pracy terapeutycznej kieruję się kodeksem etycznym EAGT. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Ważnym aspektem w życiu człowieka jest dla mnie rozwój, pokonywanie własnych ograniczeń, odpowiedzialność za siebie i to co robię, życie pełnią życia w satysfakcjonującym kontakcie z innymi ludźmi.

Każdy ma swoją drogę. Każdy wie najlepiej czego potrzebuje i do czego dąży. Lecz czasami nasze dotychczasowe życie oddala nas tak bardzo od siebie samych, że trudno nam być w kontakcie z własnym „ja”, z własnymi odczuciami, marzeniami, z drugim człowiekiem. Niejednokrotnie powielamy pewne zachowania, nie mając świadomości, że nie są one dla nas dobre.

Może jesteś rodzicem, masz trudność „dogadać się” z dzieckiem, a może jesteś właśnie dzieckiem i nikt Cię nie rozumie, wszystko jest „nie tak”, czujesz się samotny i zagubiony? Być może Twoja historia jest inna, ale jeśli chcesz na pewno znajdziesz sposób, aby odnaleźć samego siebie.

Jestem tutaj, aby towarzyszyć Ci w Twojej drodze do wnętrza siebie, wspierać Cię w rozwoju i pomagać Ci brać sprawy w swoje ręce.

Czasami zdarza się, że droga jest zbyt trudna, aby pokonać ją samemu.